Прем'єр-ліга України → Драма у Львові (ВІДЕО)

Драма у Львові (ВІДЕО)

"Металіст" і "Карпати" провели відмінний матч - забили на двох 6 м'ячів, але переможця не виявили.

Після невдачі у матчі проти "Трабзонспора" "Металіст" хотів попре все реабілітуватися і почав матч дуже жваво оглушив львів'ян двома швидкими голами.
Але "Карпати" проявили залізний характер, і змогли переломити хід поєдинку. Вже до кінця першого тайму зрівнявши рахунок. 2:2.

У другому таймі Металіст на відміну від матчу з " Трабзонспором забив і практично довів справу до перемоги. Але все ж привид матчу з турками наздогнав харків'ян. Знову гол на останніх секундах зустрічі, знову провал центральних захисників, які розстріляли Горяїнова в упор. 3:3.

"Карпати" - "Металіст" 3:3

Голи: Голодюк, 26, Кожанов, 34, Балажіц, 90+4 - Болбат, 17, Шав'єр, 23 (з пенальті), Жажа, 54