Прем'єр-ліга України → Андрій Стеценко: До клубів не прислухаються

Андрій Стеценко: До клубів не прислухаютьсяГенеральний директор "Дніпра" Андрій Стеценко прокоментував нещодавнє скандальне інтерв'ю гендиректора львів'ян Ігоря Дедишина.

79b5f876737993223565e5343add858c.jpeg

"Мені важко розділити думку Ігоря Дедишина, або, навпаки, не погодитися з ним в силу того, що "Дніпро" не стикався з тим, щоб представники Контрольно-дисциплінарного комітету або Палати з вирішення спорів натякали нам або відкрито говорили, що прийняття потрібного нам рішення коштує якихось грошей.

Якщо у шановного колеги є такі факти, вважаю, що йому потрібно звернутися у відповідні органи, які дали б їм належну оцінку.

Разом з тим вважаю, що в нашому футболі достатньо проблем. Це і горезвісне суддівське питання, і, наприклад, те, що Федерація футболу не прислухається належною мірою до думки клубів.

В результаті якісь, на наш погляд, конструктивні пропозиції не втілюються в життя, і, навпаки, без нашої думки до Регламенту можуть бути внесені якісь зміни. Якщо подібне буде продовжуватися і надалі, не виключено, що клуби будуть ініціювати питання про зміну керівництва федерації", - сказав Стеценко.

 
В ТЕМУ:
  Теги: Андрій Стеценко, Дніпро
  Джерело: tribuna.com

  Знайшов помилку? Виділи її та натисни CTRL+Enter. Система Orphus

  comments powered by Disqus


  ТОП-5 за тиждень:

  Пішов з життя 14-річний нападник
  Загрузка...