Футбол онлайн: Прем'єр-ліга України Донецьке дербі "Шахтаря" та "Олімпіка" в Києві завершилось масовою бійкою (ВІДЕО)
Прем'єр-ліга України → Донецьке дербі "Шахтаря" та "Олімпіка" в Києві завершилось масовою бійкою (ВІДЕО)

Товариський матч "Шахтар" - "Олімпік", який сьогодні проходив на київському стадіоні ім. Баннікова, був зупинений на 39 хвилині матчу через масову бійку футболістів.

За інформацією прес-служби "гірників", приблизно на 37-й хвилині матчу за рахунку 0:0 Кирило Дорошенко поцілив м'ячем у Веллінгтона Нема, який лежав на газоні. В результаті цього розгорілась сутичка за участю більшості гравців обох команд. Головний тренер "Шахтаря" Мірча Луческу вийшов на поле і разом з арбітрами намагався заспокоїти гравців.

Гра не була відновлена, оскільки арбітр дав фінальний свисток, і матч був припинений.

"Шахтар" - "Олімпік" - 0:0

"Шахтар": Каніболоцький, Ілсіньйо, Дуць, Воловик, Ісмаїлі, Фернандо, Веллінгтон, Дентіньйо, Тейшейра, Бернард, Гладкий

"Олімпік": Литовка, Тищенко, Дитятьєв, Міщенко, Іванов, Огиря, Дорошенко, Іса, Драченко, Кадимян, Лисенко