Прем'єр-ліга України, Відео → "Динамо" – "Зестафоні" - 6:0 (ВІДЕО)

"Динамо" – "Зестафоні" - 6:0 (ВІДЕО)

У товариському матчі підопічні Сергія Реброва розібралися з грузинським ФК "Зестафоні".

Гра проходила в Йєнбаху на місцевому стадіоні з однойменною назвою й на відміну від учорашнього дощового дня, навпаки, підштовхувала учасників зустрічі до якісного футболу під теплими альпійськими сонячними променями.

Забивали їх "біло-сині" на будь-який смак. Спочатку лік голам відкрив Кравець, згодом по дублю провели Аруна та Ярмоленко. Ушосте гості вийняли м'яча з власних воріт за дві хвилини до фінального свистка. Владислав Калитвинцев прострілив до штрафного майданчика, де першим на м'ячі був Олег Гусєв – 6:0!

Динамо — Зестафоні (Грузія) — 6:0 (4:0)
Голи: 1:0 - Кравець (2), 2:0 - Аруна (24), 3:0 - Аруна (41), 4:0 - Ярмоленко (45), 5:0 - Ярмоленко (49), 6:0 - Гусєв (88)

Склади "Динамо":

1-й тайм: Рибка – Люлька, Драгович, Ягодінскіс, Макаренко – Аруна, Рибалка, Буяльський, Ярмоленко, Цуріков – Кравець;
2-й тайм: Шовковський – Рижук, Данило Сілва, Сидорчук, Селін – Харатін, Безус, Беланда (Буяльський, 77), Калитвинцев, Гусєв – Ярмоленко (Аруна, 67),