Прем'єр-ліга України → "Карпати" – "Динамо" – 0:3. ДЮФЛУ (U-16). Фінал

"Карпати" – "Динамо" – 0:3. ДЮФЛУ (U-16). Фінал

У фінальному поєдинку «Динамо» U-16 знову зустрілося з львівськими «Карпатами».

Зустріч на груповому етапі закінчилася бойовою нічиєю 1:1, після цього львів’яни у півфіналі перемогли «Металіст» у серії пенальті, а кияни здолали BRW-BIK також після одинадцятиметрових ударів. Словом, з усього було видно, що вирішальний поєдинок буде нелегким, напруженим та цікавим.

Зустріч пройшла у Володимирі-Волинському, де двома годинами раніше відбувся поєдинок за третє місце – тут бронзові медалі у серії пенальті здобув «Металіст». Основний же час матчу з BRW-BIKзакінчився внічию 1:1

Зранку встановилася ясна, тепла погода, з температурою у 25 градусів. Порадувало, що після пошкодження,отриманого у минулому матчі, встиг відновитися Нелюбін і з’явився у стартовому складі.

З перших хвилин матчу динамівці, яких на вирішальну зустріч у якості капітана на поле вивів Сергій Косовський, намагалися нав’язати супернику свою гру. З проходами Лісового часом не справлявся традиційно правий фланг львів’ян. Та зі стартовим натиском киян «біло-зелені» впоралися та самі потроху перейшли до наступу. Вступати в гру довелося Кобелю, який двічі вдало зіграв на виході та ліквідував небезпеку. Добре правим флангом пройшов Мочуляк, та його навіс до штрафного майданчика виявився безадресним.

У середині тайму «Карпати» ледве не вийшли вперед, коли нападник у боротьбі з Дубинчаком зміг пробити з гострого кута, перекинувши воротаря, та, на щастя, Бабан вчасно встиг вибити м’яч вже з лініі воріт! У відповідь кияни провели кілька небезпечних атак,та Лісовому і Мочуляку не вистачило влучності. Кілька моментів не реалізував Шарило. Деякі удари гравців нашої команди були несильними, тому з ними без проблем справлялвся воротар.

В цілому, у першому таймі гра проходила на досить високих швидкостях, цікаво та динамічно. Основні події розгорталися переважно на половині поля «Карпат». Динамівці більше володіли м’ячем, ініціативою татериторіальною перевагою.

Картина не змінилася і після перерви. Наша команда часто викристовувала швидкі фланги в особі Лісового і Мочуляка, та центральному нападнику Шарилу не вистачало зовсім трішки, щоб вдалозамикати їх подачі. Добре відбирали та перехоплювали м’яч у центрі поля Косовський, Козак та Нелюбін. Підключася до розіграшу стандартних положень центральний захисник Мазур. Добре пробивав Апостолюк, який щойно вийшов на заміну – трохи вище поперечки, у дальній кут цілив після обіграшу суперника Лісовий – поруч зі стійкою.

Словом, гол, як кажуть, назрівав і був питанням часу.І ось у ході чергової атаки Козак чудовим пасом вивів на ударну позицію Шарила, і Олександр з району лінії воротарського майданчика відправив м’яч повз воротаря, вивівши свою команду вперед!

Зовсім скоро нашим гравцям вдалася чудова швидка контратака, у завершальній стадії якої Лісовий віддав пас правіше на Апостолюка, а той під удар Бабану, який прибіг ледь не зі свого штрафного майданчика, і Дмитро не залишив шансів голкіперу, влучно пробивши з центру штрафного майданчика!

- Ми відчували велику відповідальність,було присутнім хвилювання, але, думаю, це нормально, зважаючи на те, який важливий матчбув у нас попереду, - розповів автор голу Дмитро Бабан. – Словом, налаштовувалися дуже серйозно.

У другому таймі ми почали піджимати суперника, створювали багато моментів, з’явилося більше сил і впевненості. Усіма силами пішли вперед, почали забивати м’ячі. Я б сказав, ми більше за «Карпати» хотіли цієї перемоги, адже три роки поспіль стати чемпіонами нам заважали безглузді помилки. Думаю, ми були достойні цієї перемоги. Думаю, нам допомогло те, що ми вже зустрічалися з «Карпатами», краще їх знали, краще вивчили гравців і стиль гри команди.Таким чином, змогли їх перемогти.

А в одному з моментів у власному штрафному майданчику хтось із захисників зіграв рукою. Арбітр упевнено вказав на «позначку», а пенальті чітко реалізував Шарило, майже позбавивши подальшу гру інтриги. Довести рахунок до ще більш великого могли Козак та Терещенко, та зовсім трохи не влучили у площину воріт. Спокійно довести гру до перемоги було вже справою техніки.

Вітаємо «Динамо» U-16 із чемпіонством!

На урочистій церемонії нагородження до переможців та учасників звернулися керівники міст, де проводилися змагання, та представники ДЮФЛ. Динамівцям вручили дипломи, пам’ятні подарунки від спонсорів турніру, призи, медалі та головне - кубок переможця. Також індивідуальними нагородами був відзначений футболіст нашої команди. Найкращим гравцем турніру став Ренат Мочуляк!