Прем'єр-ліга України → "Шахтар" вирвав перемогу після 0:2

"Шахтар" вирвав перемогу після 0:2

У черговому спарингу "гірники" здолали французький "Евіан" з рахунком 3:2, поступаючись по ходу зустрічі 0:2.

У першому таймі забитих м'ячів не було, в дебюті другого "оранжево-чорні" пропустили відразу два - на 55-й і 58-й хвилинах.

Тим не менш, "Шахтар" зумів переломити хід поєдинку. Спочатку Даріо Срна, з пенальті "розмочив" рахунок на 79-й хвилині. На 89-й Луїс Адріано відновив рівновагу, а на 90-й захисник "Евіана" зрізав м'яч у свої ворота.

«Шахтар» (Донецьк, Україна) – «Евіан» (Тонон-ле-Бен, Франція) – 3:2 (0:0)

Голи: 0:1 Бенезе (55), 0:2 Васс (58), 1:2 Срна (79, з пен.), 2:2 Адріано (89), 3:2 Шевчук (90)

«Шахтар»: Пятов (к), Бутко (Срна, 59), Ордець, Кривцов (Ракицький, 46), Воловик (Шевчук, 59), Гречишкін (Ілсіньо, 46), Фернандо (Степаненко, 59), Фред (Коста, 59), Марлос (Кобін, 44; Тейшейра, 59), Болбат (Тайсон, 59), Гладкий (Адріано, 59)

Запасні: Худжамов, Шиндер