Прем'єр-ліга України → Борячук: Притула і Бойчук будуть проставлятися

Борячук: Притула і Бойчук будуть проставлятися

Форвард "Руху" Андрій Борячук поділився думками про перемогу над "Олександрією" (2:1) в 24 турі УПЛ. Повідомляє Футбол газета.

"Секрет нашої перемоги в тому, що грали до останнього. Ми розуміли, що програємо, тому вийшли на другий тайм тільки з думками про результат. Велике свято, хотіли подарувати уболівальникам емоції і перемогу.

Невдалий результат в першому таймі - ми не пресингували як слід суперника, відійшли на свою половину поля і чекали їх там. А в другому таймі вже розуміли, що нам потрібно відіграватися. Упевнений, ми розберемо наші помилки і будемо надалі намагатися з перших хвилин грати першим номером.

Після пропущеного гола розуміли, що гра не закінчена, тому потрібно проявляти характер і вигризати перемогу. Притула і Бойчук вперше забили за "Рух" в УПЛ, будуть проставлятися в будь-якому випадку. У нас така традиція в команді. Вони повинні щось занести, але я не знаю, що це буде", - сказав Борячук.