Прем'єр-ліга України → Дебютант "Карпат": Головне завдання - втриматись в УПЛ

Дебютант "Карпат": Головне завдання - втриматись в УПЛ

18-річний хавбек "Карпат" Денис Слюсар поділився враженнями від дебютного матчу в УПЛ в грі проти "Львова" (1:1). Повідомляє Футбол газета.

"Передусім хотів би подякувати тренерському штабу за такий шанс. Для мене дуже приємно і почесно дебютувати в основі. Перший тайм ми провели нервово, місцями важкувато. Після перерви могли забити два швидких голи. Важливо, що нав’язували свій футбол і задавали темп. Прикро, що не змогли перемогти, хоча значну частину матчу діяли у меншості.

Увесь колектив підтримував мене і допомагав впоратися з хвилюванням. Тренери наголошували на тому, що не варто переживати. Думаю, з часом все прийде, перші кроки завжди непрості. Попереду багато роботи і ключове завдання для нас усіх – допомогти "Карпатам" втриматися в Прем’єр-лізі", - сказав Слюсар.