Дружина захисника "Шахтаря" Ярослава Ракицького Ольга мріє про мир в Україні. Повідомляє Футбол газета.
Як добре вдома… і хочеться зараз лише одного - щоб в Україні швидше настав мир і всі сім‘ї з дітьми повернулися додому". - написала Ракицька в соц. мережі.
► Довбик пакує валізи в новий клуб, відставка Скрипника ► Італійська преса: Новий клуб для Довбика обрала його дружина ► Париж-2024. Україна - Марокко. Анонс, суддя, трансляція