Головний тренер ЛНЗ Олег Дулуб радіє результатам своєї команди.
"Дещо нервовою видалася кінцівка поєдинку, коли гості доклали зусиль, аби врятуватися від поразки. Відбити натиск було нелегко, хоча до гольових моментів біля наших воріт справа не доходила.
Тішить, що черкащани відсвяткували три звитяги поспіль. Про такий фінішний спурт можна було тільки мріяти", - запевнив Дулуб.
► Екс-гравець Роми: Довбик провалився на Євро, він переоцінений ► Агент Довбика поставив хрест на трансфері в Атлетіко ► Офіційно. Український рефері працюватиме на Суперкубку УЄФА