Наставник ЛНЗ Олег Дулуб каже, що всі рішення треба приймати на холодну голову.
"Чи була зустріч із президентом команди Андрієм Полтавцем? Ні, не було, тому що наше керівництво завжди дотримується такого правила, що якщо хочеш поговорити, то це потрібно робити без емоцій.
Президент завжди присутній на кожній грі. Дуже задоволений тим, що керівництво підтримує нас", - пояснив Дулуб на "УПЛ ТБ".
► Екс-гравець Роми: Довбик провалився на Євро, він переоцінений ► Агент Довбика поставив хрест на трансфері в Атлетіко ► Офіційно. Український рефері працюватиме на Суперкубку УЄФА