Футбол онлайн: Прем'єр-ліга України Ханас: Постійно тримали зв'язок з Йовічевічем
Прем'єр-ліга України → Ханас: Постійно тримали зв'язок з Йовічевічем

Ханас: Постійно тримали зв'язок з Йовічевічем

Помічник наставника Дніпра-1" Андрій Ханас поділився враженнями від поразки від "Миная"(2:3) в 10 турі УПЛ. Повідомляє Футбол газета.

"Віддали багато емоцій в обох таймах, але ті емоції, які були в другому таймі, треба було спрямувати на футбольне поле, а не на суддів, критику, уболівальників або інші відразливі чинники. Але головне, що рахунок на табло не на нашу користь. У першому таймі була хороша гра: відкрили рахунок і мали можливість забити другий гол. Якби це сталося, суперник грав би зовсім по-іншому, чого ми і очікували.

Відсутність Ігоря Йовічевіча? Ми постійно тримали зв'язок з головним тренером і з Юрієм Володимировичем Беньо. Проводили відеоконференції, теорію, постійно спілкувалися", - сказав Ханас.

Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!