Прем'єр-ліга України → Іващенко: Ми допустили дитячі помилки в грі з Рухом

Іващенко: Ми допустили дитячі помилки в грі з Рухом

Наставник "Оболоні" Валерій Іващенко поділився думками про гру з "Рухом" (0:4) в 2 турі УПЛ. Повідомляє Футбол газета.

"Якщо в 2-му таймі ми пропускаємо 3 м'ячі – то звісно, просіли. В якому аспекті просіли – будемо розбиратися, дивитися, але те, що на перший погляд побачили – це дитячі помилки. Можна сказати, самі собі. А така команда, як «Рух» такі моменти не пробачає. Тобто це наші помилки. Будемо розбиратися, аналізувати.

Звісно, неприємно програвати з таким рахунком, але хлопці старалися, у 1-му таймі динамічна була гра. Цей пенальті десь подивилися – більш був цей пенальті, ніж ні. Звісно, емоції десь є. Ну, нічого. Бувають такі дні, щось десь на нашу користь", - сказав Іващенко в ефірі УПЛ-ТБ.