Прем'єр-ліга України → Капітан "Руху": Кучук проаналізував гру "Вереса" від А до Я

Капітан "Руху": Кучук проаналізував гру "Вереса" від А до Я

Капітан "Руху" Ярослав Мартинюк поділився враженнями від перемоги "жовто-чорних" в матчі з "Вересом" (2:1) . Повідомляє Футбол газета.

"Зіграли важкий матч. "Верес" - силова команда. У першому таймі, можливо, гралося трохи легше. Після перерви вони вибивали м'яч вперед і намагалися забирати підбори.

Після травми Дідика мені довелося опуститися на позицію центрального захисника. Обов'язки кілька схожі з тими, які на мене покладаються при грі в опорній зоні. Потрібно було контролювати лінію.

Під час зборів мене іноді награвали на цю позицію. Вважаю, що впорався. Нам не потрібно було зупинятися після двох забитих голів. Але ми зупинилися. Віддали трохи ініціативу "Верес", оскільки вели в рахунку. Так робити не потрібно.

Кучук чудово проаналізував гру "Вереса" від А до Я. Ми виходили на матч і прекрасно знали, що потрібно робити", - сказав Мартинюк.

Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!