Футбол онлайн: Прем'єр-ліга України Легіонер "Динамо": Треба добре підготуватися до гри з "Олександрією"
Прем'єр-ліга України → Легіонер "Динамо": Треба добре підготуватися до гри з "Олександрією"

Легіонер "Динамо": Треба добре підготуватися до гри з "Олександрією"

Польський захисник "Динамо" Тамаш Кендзьора висловився про перемогу киян над "Колосом"(2:0) в 21 турі УПЛ. Повідомляє Футбол газета.

"Перемогти було дуже важливо, адже ми втратили очки на виїзді в Дніпрі. Сьогодні потрібно було з позитивний результат - і ми виграли. Наступною буде гра з Олександрією, до якої потрібно дуже добре підготуватися.

Колос добре оборонявся, ми намагалися будувати гру, але це не до кінця вдавалося. Важливо, що Фран Соль забив, і ми пішли на перерву з хорошим результатом.

Коли ти граєш в більшості, відчуваєш себе більш впевнено. Було трохи легше, ніж коли Колос грав в повному складі. Колос боровся до кінця, до останньої хвилини, і ми теж не поступалися в боротьбі. Тому карток було багато.

Потрібно добре готуватися до кожної наступної гри, і думати тільки про це, а не дивитися в таблицю, результат в якій важливий в кінці сезону", - сказав Кендзьора.