Прем'єр-ліга України → Луческу: Гармаш забив і змінив картину на полі

Луческу: Гармаш забив і змінив картину на полі

Головний тренер "Динамо" Мірча Луческу висловився про перемогу над "Металістом-1925" (2:0) в матчі 7 туру УПЛ. Повідомляє Футбол газета.

"Рахунок говорить про силу суперника. Але ми грали добре і перемогли. Я аналізував "Металіст 1925". Ця команда грає в хороший футбол, виходить з оборони через пас і дуже небезпечно контратакує. Знав, що нам потрібен один гол, щоб ми розкріпостилися. Ми його забили на початку другого тайму. До перерви було трохи складно, але після гра була під нашим контролем.

Задоволений тим, як хлопці себе показали. Було складно, тому що ми позиційно атакували, але суперник добре оборонявся. Після забитого м'яча все змінилося. Радий тим, як хлопці грають. Особливо ті, хто замінили наших травмованих і дискваліфікованих футболістів. Намагаюся, щоб ці виконавці завжди знаходилися в тонусі. Вихід Гармаша на заміну був дуже важливий. Він забив і змінив картину на полі", - сказав Луческу.