Футбол онлайн: Прем'єр-ліга України Наставник "Руху": На матч з "Динамо" вплинуло те, що він пройшов без глядачів
Прем'єр-ліга України → Наставник "Руху": На матч з "Динамо" вплинуло те, що він пройшов без глядачів

Наставник "Руху": На матч з "Динамо" вплинуло те, що він пройшов без глядачів

Головний тренер "Руху" Іван Федик висловився про поразку від "Динамо"(0:2) в 6 турі УПЛ. Повідомляє Футбол газета.

"У першому таймі пропустили гол з єдиною атаки "Динамо". В цілому ж в обороні непогано діяли, але були проблеми в атаці.

У другому таймі потрібно було відіграватися, а не чекати, коли нам заб'ють другий гол. Ми почали грати більш агресивно і більш відкрито, через що у киян з'являлося дуже багато моментів.

Потрібно було освіжити гру в атаці, тому в перерві провів 3 заміни. Вийшли футболісти, які краще прессингують. Але думки випустити їх в старті не було.

Про план на гру розповідати не буду. Клас футболістів "Динамо" серйозний, але потрібно намагатися використовувати свої сильні сторони з кожним суперником і брати хоча б очко.

На матч вплинуло те, що він пройшов без глядачів. Всі готувалися, що буде таке ж велика кількість уболівальників, як на матч з "Шахтарем", - сказав Федик після гри.