Прем'єр-ліга України, Ліга Чемпіонів → Тейшейра: Забити "Реалу" - це дорогого коштує

Тейшейра: Забити "Реалу" - це дорогого коштує

Півзахисник донецького "Шахтаря" Алекс Тейшейра поділився враженнями від гри проти "Реала".

Офіційний сайт "гірників" цитує Тейшейру: "Перший тайм був не дуже хорошим, а початок другого - взагалі катастрофа. Але ближче до кінця гри ми реабілітувалися. Потрібно завжди знати, чого ми хочемо, і йти до перемоги. Як у Мадриді перший гол був зовсім необов'язковим, так і сьогодні: це все через нестачу уваги. Ми грали проти сильних футболістів, і варто одного з них випустити з уваги, як він проривається вперед і забиває.

Але це футбол, і всяке може трапитися: при будь рахунку можна здобути нічию або виграти. Тому я дуже радий за нашу команду, за те, що останні двадцять хвилин ми так діяли на полі! Звичайно, після двох-трьох голів мадридці занервували, і "Шахтар" повинен був йти вперед. Нам не вистачило зовсім трохи. Я радий, що зміг двічі забити такій команді, як "Реал", - це дорогого коштує. Хоча в цілому команда засмучена тим, що поступилася. Тепер потрібно бути повністю сконцентрованими на матчі з ПСЖ".

Нагадаємо, матч "Шахтар" - "Реал" закінчився рахунком 3:4. Алекс Тейшера у цьому поєдинку оформив дубль.