Прем'єр-ліга України, Відео → УПЛ. "Сталь" на виїзді обіграла "Волинь" (+ВІДЕО)

УПЛ. "Сталь" на виїзді обіграла "Волинь" (+ВІДЕО)

Поєдинок між луцькою "Волинню" та кам'янською "Сталлю" відкривав сьогодні 14 тур української Прем'єр-ліги.

Перший тайм команди провели доволі рівно по грі, однак не по рахунку. На 22 хвилині матчу "сталевари" вийшли вперед, завдяки реалізованому пенальті Комваліуса. З мінімальною перевагою гостей обидві команди і пішли на перерву.

На початку другого тайму господарі залишились в меншості через вилучення Романюка, який побачив перед собою червоне світло за фол останньої надії. Попри кількісну перевагу, "Сталь" більше забити не змогла, а "Волинь" створила декілька мікромоментів, які нічим небезпечним не закінчувались. Таким чином, з рахунком 0:1 команди і закінчили цей матч.

До вашої уваги огляд найнебезпечніших моментів цієї гри.

"Волинь" - "Сталь" 0:1
Гол: Комваліус,23 (пен.)

"Волинь": Неділько - Романюк, Горопевшек, Логінов, Шабанов - Шаповал, Мемешев, Дудік (Ляшенко,55 (Деда,88)), Хомченко, Задерецький (Никитюк,66) - Петров

"Сталь": Паньків - Пашаєв, Іщенко, Стаменковіч, Воронін - Задерака (Дансо,64), Каленчук, Г. Малакян (Карасюк,82), Е. Малакян, Мисик - Комваліус (Карікарі,76)

Попередження: Шабанов, Хомченко - Мисик, Воронін

Вилучення: Романюк ("Волинь")