Журналіст Віктор Вацко не розуміє, чому дехто називає його сексистом.
"Кращий арбітр України? На мою думку, це – Катерина Монзуль. Тут недавно деякі бовдури та хайпожери зробили з мене сексиста, хоча, по факту, жодного сексистського висловлювання від мене не було.
Але, тим не менш, довидумували. Ну хрін на них. Ну от і що? Шокує вас вибір сексиста?", - запитав Вацко на власному ютуб-каналі.
► Лунін неочікувано може піти до середняка Прімери ► Екс-гравець Роми: Довбик провалився на Євро, він переоцінений ► Агент Довбика поставив хрест на трансфері в Атлетіко