Прем'єр-ліга України → Журналіст: Якому дияволу продав душу Андрій Павелко?

Журналіст: Якому дияволу продав душу Андрій Павелко?Ведучий програми "ТаТоТаке" Михайло Співаковський каже, що Андрія Павелка ніяк не можуть вигнати з УАФ.

18_pa.jpg (27.31 Kb)

"По Павелку ситуація кумедна й парадоксальна водночас. Знести його зараз кримінальним шляхом не вийшло і ми розуміємо, що це можна зробити лише політичним рішенням, але щось і це не виходить. Або виборним конгресом, але він мав бути в березні 2022-го року і Павелко був там безальтернативним. Тому що, люди які хотіли його зносити в 2020-му і 2021-му незрозуміло чим займалися, замість того щоб готувати альтернативного кандидата, але його не було.

І в березні Павелко мав отримати ще 4 чи 5 років на посаді голови УАФ. Але конгрес не відбувся і зараз потрібно закрити цей конгрес і тільки потім, скориставшись якимось пунктом регламенту відкривати позачерговий конгрес і там зносити Павелка, якщо буде кандидат. Але як закрити цей березневий конгрес, якщо рішенням Печерського суду конгрес не можна проводити поки Павелко президент УАФ. Люди, які намагалися його знести, створили йому ще більш вигідні умови, для того щоб він залишався на своєму посту. Я не знаю, якому дияволу продав душу Андрій Павелко, але цей фарт колись закінчиться чи ні?", - запитує Співаковський у своїй програмі.

Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!

 
В ТЕМУ:
  Теги: Михайло Співаковський, Андрій Павелко
  Джерело: footballgazeta.com  comments powered by Disqus  Прем'єр-ліга України

  Вацко: Як на потенційного чемпіона Динамо забагато пропускає

  Журналіст Віктор Вацко оцінив перспективи "Динамо" в боротьб...

  Прем'єр-ліга України

  Циганик: Мені сподобалась гра Динамо в атаці

  Коментатор Ігор Циганик поділився думками про гру "Динамо" -...

  ТОП-5 за тиждень:

  Франков: Немає гарантій одужання Мілевського