Футбол онлайн: ЧС-2022 Перемога, яка навіює на роздуми. Бразилія - Хорватія - 3:1
ЧС-2022 → Перемога, яка навіює на роздуми. Бразилія - Хорватія - 3:1

Перемога, яка навіює на роздуми. Бразилія - Хорватія - 3:1

• ЧС-2022
  • Перегляди: 2895

У матчі-відкритті Чемпіонату Світу зійшлись збірні Бразилії та Хорватії.

Господарям Мундіалю всі пророкували беззаперечну перемогу, але підопічні Ніко Ковача з перших хвилин матчу показали, що їх зарано списувати з рахунків і вже на 11 хвилині змусили помилитись Марсело та зрізати м'яч у власні ворота.

Коли у збірної Бразилії не йде гра, головною діючою особою на полі стає Неймар - в середині першого тайму нападник "Барселони" зрівняв рахунок пострілом з лівої ноги, а у середині другого вивів свою команду вперед ударом з пенальті.

Хорвати тиснули, намагаючись зрівняти рахунок, але на останніх секундах поєдинку отримали ще один гол у свої ворота - Оскар по футзальному ткнув м'яч просто у кут воріт Стіпе Плетікоси.

Цей матч показав усім, що не такі сильні бразильці, як їх малюють букмекери. А Луїшу Феліпе Сколарі слід задуматись над грою свої підопічних, адже один Неймар не зможе самостійно виграти весь Мундіаль...