Футбол онлайн: ЧС-2022 ЧС-2014. Мессі нарешті забиває, Аргинтина перемагає Боснію
ЧС-2022 → ЧС-2014. Мессі нарешті забиває, Аргинтина перемагає Боснію

ЧС-2014. Мессі нарешті забиває, Аргинтина перемагає Боснію

• ЧС-2022
  • Перегляди: 3209

Свій дебютний матч на чемпіонатах світу Боснія зіграла проти фаворита турніру команди Аргентини з Ліонелем Мессі.

Головним козирем обох команд є напад. Якщо з Аргентиною все зрозуміло без слів, то за боснійців говорить відбірковий цикл. Свою групу європейці пройшли з першого місця, забивши 30 голів. Як це не парадоксально, матчі між такими командами часто проходять в обережній манері. Суперники побоюються один одного. Ось і Аргентина у цьому матчі спробувала вигадати велосипед, розпочавши гру аж з п'ятьма захисниками. Як наслідок провалений перший тайм і прекрасна, на цьому фоні, гра боснійців. Тільки от не дарма кажуть - щастить сильнішому. Не створивши жодного небезпечного моменту аргентинці вийшли вперед. У свої ворота забив захисник балканців Коласінац. Отож дебютним голом боснійської збірної на чемпіонатах світу став автогол.

У другому таймі Аргентина повернулася до звичної схеми 4-4-2 і заграла по іншому. Мессі подвоїв рахунок на 62 хвилині. Цей гол став важливим як для його команди, так і для нього самого, адже Ліонель востаннє забивав на чемпіонатах світу 8 років тому в далекому 2006, Мессі вразив ворота збірної Сербії і Чорногорії, яку тоді Аргентина розбила 6:0.

Аргентина - Боснія та Герцоговина - 2:1
Голи: Колашінац, 3 (авт), Мессі, 65 - Ібішевіч, 85.