Футбол онлайн: ЧС-2022, Відео ЧС-2014. Найшвидший гол, перші нулі та інші моменти 5 дня (ВІДЕО)
ЧС-2022, Відео → ЧС-2014. Найшвидший гол, перші нулі та інші моменти 5 дня (ВІДЕО)

ЧС-2014. Найшвидший гол, перші нулі та інші моменти 5 дня (ВІДЕО)

• ЧС-2022
  • Перегляди: 3633

У четвертий ігровий день стартували команди, що виступають у групах «F» і «H».

Дивні рішення арбітра, вилучення, дві травми у португальців та хет-трик Томаса Мюллера принесли розгромну перемогу Бундестіму.

Група G
Німеччина - Португалія - 4:0
Голи: 1:0 - 12, пенальті Мюллер, 2:0 - 32 Хуммельс, 3:0 - 45 Мюллер, 4:0 - 78 Мюллер.

Іран та Нігерія провели найскучніший матч тижня не створивши біля воріт суперника жодного гольового моменту

Група F
Іран - Нігерія - 0:0

А от американці порадували вболівальників забивши гол відразу на першій ж хвилині.

Капітан команди США Клінт Демпсі сьогодні забив найшвидший гол на турнірі, забивши перший гол вже на першій хвилині. У другому таймі забивали, у Гани Андре Айю на 82 хвилині матчу зрівняв рахунок, але вже на 86 хвилині американець Джон Брукс приніс своїй команді перемогу.

Гана - США - 1:2
Голи: 0:1 - 1 Демпсі, 1:1 - 82 А. Айю, 1:2 - 86 Брукс.