ЧС-2022 → ЧС-2014. Іспанія - Чилі - 0:2. ОНЛАЙН

Текстова трансляція поєдинку чинних чемпіонів світу проти збірної Чилі.

До вашої уваги стартові склади команд:

Іспанія: Касільяс, Аспілікуета, Рамос, Хаві Мартінес, Хорді Альба, Бускетс, Хабі Алонсо, Іньєста, Сілва, Педро, Дієго Коста

Чилі: Браво, Ісла, Сільва, Медель, Хара, Мена, Марсело Діас, Арангіс, Відаль, Алексіс Санчес, Варгас

Матч розпочався!

1 хв. Чилійці могли забивати вже на першій хвилині зустрічі, але Варгас затримався з ударом і лише кутовий буде для його команди.

2 хв. Ще один момент у збірної Чилі! Хара небезпечно пробивав головою, але не влучив у ворота.

4 хв. Іспанія намагається заволодіти м'ячем, але чилійці не дають підопічним Дель Боске цього зробити.

7 хв. Хабі Алонсо подавав зі штрафного - м'яч в руках у Браво.

10 хв. Трішки заспокоїлась гра. В центрі поля переважно тримається м'яч.

12 хв. Давід Сілва заробляє хороший штрафний длі Іспанії.

13 хв. Хабі Алонсо навісив в нікуди.

15 хв. Ухх! Виручив кіпер чилійців після удару Алонсо! Чудовий сейв!

18 хв. ГООООООООООООЛ! Чилі виходить вперед! Варгас!

20 хв. Важко оговтується Іспанія від пропущеного м'яча.

23 хв. Коста класно віддав на Алонсо, але той пробиває вище воріт.

26 хв. Артуро Відаль отримує перше попередження в цьому матчі.

27 хв. Коста знову нереалізовує чудовий момент! З декількох метрів не зміг замкнути простріл партнера бразильський іспанець.

30 хв. Чилійці віддали ініціативу іспанцям і відійшли в оборону.

34 хв. Педро фолить в центрі поля.

37 хв. Черговий "сірий" поєдинок проводить Дієго Коста. Чи зможе виправдати він довіру тренера ?

40 хв. Жовта картка для Хабі Алонсо.

42 хв. Небезпечний штрафний для збірної Чилі. Санчес біля м'яча.

43 хв. ГОООООООЛ! 0-2! Касільяс відбиває м'яч перед собою і Арангіс розстрілює його ворота з 10-ти метрів.

45 хв. 3 хвилини додає арбітр.

Перерва.

46 хв. Другий тайм розпочався.

У перерві Коке змінив Хабі Алонсо.

48 хв. Коста міг забивати, але захисник чилійців встиг заблокувати його удар!

51 хв. Серхіо Рамос потужно пробиває зі штрафного - точно у руки воротарю.

53 хв. Бускетс після передачі Кости не влучає у ворота з трьох метрів! Який момент втратили підопічні Дель Боске!

55 хв. Активніше заграли іспанці після перерви, цікаво чи вийде їм створити кам-бек.

58 хв. Медики надають допомогу автору другого голу в матчі Арангіса. Не відомо чи зможе продовжити гру хавбек збірної Чилі.

60 хв. Мена збиває Педро.

64 хв. Обидва тренери проводять заміни.

Арангіса змінює Гутьєррес, а Торрес вийшов замість Кости.

67 хв. Черговий провал в обороні іспанців, але Ісла не зміг акцентовано пробити після прострілу партнера. Тяжко було дотягнутись до м'яча гравцю "Ювентуса".

70 хв. Контратака збірної Чилі завершилась навісом Санчеса на когось з партнерів та неточним ударом головою.

75 хв. Остання заміна від Дель Боске. Педро сідає на лавку - виходить Санті Касорла.

78 хв. Дуже слабо виглядає збірна Іспанії на цьому Мундіалі. Схоже, завершилась епоха.

80 хв. Касорла класно пробиває здалека - Браво переводить м'яч на кутових.

83 хв. Ще один чудовий сейв чилійського голкіпера після класного удару Інієсти.

85 хв. Вальдівія міняє Варгаса.

87 хв. Відаль йде з поля, виходить Кармона.

88 хв. Браво витягує м'яч з нижнього кута після удару Касорли зі штрафного! Класний матч проводить воротар збірної Чилі.

90 хв. Рамос пробивав з 11-метрової позначки - удар встигли заблокувати чилійські захисники.