Футбол онлайн: ЧС-2022 ЧС-2014. Росія та Португалія майже на вильоті та інші моменти дня (ВІДЕО)
ЧС-2022 → ЧС-2014. Росія та Португалія майже на вильоті та інші моменти дня (ВІДЕО)

ЧС-2014. Росія та Португалія майже на вильоті та інші моменти дня (ВІДЕО)

• ЧС-2022
  • Перегляди: 4835

Сьогодні любителі футболу насолодились сповна, адже не щодня забивають 11 голів, а твій сусід програє важливу гру.

Віддамо належне триколірним, в цьому матчі вони виглядали значно краще ніж з корейцями, хоча і Бельгія в другому таймі добряче присіла, а можливо це був такий тактичний хід, і "червоні" просто вичікували останнього раунду щоб нокаутувати. Так чи інакше, єдиний гол 19-літнього Оріджі, який за кілька хвилин до того замінив іменитого Лукаку, розставив усі крапки над і, а багатьох фанатів футболу в Україні змусив зірватися з крісел та аплодувати поразці збірної Росії, більше того, не втримався і коментатор Першого національного і затягнув Лалала... в прямому ефірі.

Бельгія - Росія - 1:0
Гол: Оріджі, 88.

Та не встигли українці добряче відсвяткувати поразку своїх "ввічливих" сусідів, як ложку дьогтю докинули алжирці розбивши корейців в пух і прах. Адже не секрет, що при перемозі Пд. Кореї, Росія б практично втратила шанси на вихід, а так залишається досить непоганий шанс, більше того, тепер всі карти в руках росіян, хоча як показала сьогоднішня гра алжирців, нас чекає ще та гра.

Пд. Корея - Алжир - 2:4
Голи: Слімані, 26 (0:1); Алліш, 28 (0:2); Джабу, 38 (0:3); Сон Хин Мін, 58 (1:3); Браймі, 62 (1:4); Гу Чжа Чхоль, 72 (2:4).

У підсумковій таблиці після 2 туру команди розташувались так. Спокійною може бути лише Бельгія.

Матч який любителям футболу організатори залишили на закуску поправу між вважатися матчем дня, і хто дочекався то не пожалкував. Такої відверто провальної гри від Португалії як на цьому ЧС-2014 напевно не чекав ніхто. Підопічні Клінсмана не лише змогли відквитати перший гол, вони ще й вийшли вперед, і то як, забивши гол нічим іншим як частиною нижче пупка і якби не Варела на 93 хвилині, пакували б "красунчик" і Ко валізи додому.

США - Португалія - 2:2
Голи: Нані, 5 (0:1); Джонс, 64 (1:1); Демпсі, 81 (2:1); Варела, 90+3 (2:2).

У цій групі все настільки заплутано, що кожна команда ще може як потрапити в 1/8 та і з ганьбою покинути Мундіаль.