ЧС-2022 → ЧС-2014. Іспанія - Нідерланди - 1:5. ОНЛАЙН

ЧС-2014. Іспанія - Нідерланди - 1:5. ОНЛАЙН

• ЧС-2022
  • Перегляди: 3369

Вітаємо всіх любителів футболу! Раді запропонувати вашій увазі текстову онлайн-трансляцію матчу першого туру чемпіонату світу у групі В: Іспанія - Нідерланди.

Доброго вечора, шановні читачі. Онлайн трансляцію сьогодні для вас проводитиму я, Орест Дмитрасевич.

До вашої уваги стартові склади команд:

Іспанія: Касільяс - Аспілікуета, Рамос, Піке, Альба - Бускетс, Алонсо - Сілва, Хаві, Іньєста - Коста

Нідерланди: Сіллессен - Інді, Влаар, Де Врей - Янмаат, Де Йонг, де Гузман, Блінд - Снайдер - Роббен, Ван Персі

Арбітр дає стартовий свисток!

2 хв. Команди боряться за центр поля. Поки що нічого цікавого.

4 хв. Перший фол у матчі. Хабі Алонсо збивають на фланзі. Швидко розіграли штрафний іспанці.

7 хв. Ухх! Могли виходити вперед голландці, але Снайдер не зміг реалізувати вихід віч-на-віч з Касільясом.

10 хв. Інієста класно пробив з-за меж штрафної, але вище воріт.

13 хв. Дієго Коста втікає від голландських захисників, але помиляється, затягує з ударом і його накривають захисники.

15 хв. Арбітр пошкодував Де Йонга, який грубо зіграв у центрі поля.

18 хв. Дієго Коста пробиває повз ворота.

21 хв. Іспанці контролюють м'яч, гравці збірної Голландії грають на контратаках.

24 хв. Де Гузман отримує перше попередження в матчі.

26 хв. Пенальті у ворота Нідерландів призначає арбітр.

27 хв. Хабі Алонсо пробиває точно в кут і не залишає шансів голкіперу!

29 хв. Робін Ван Персі опинився у положенні поза грою.

32 хв. Піке промахується повз м'яч у штрафному майданчику, але Ван Персі не встигає замкнути простріл партнера. Не очікував форвард помилки захисника.

35 хв. Пробиває здалека хтось з голландців - прямо у руки Касільясу.

37 хв. Дуже небезпечно підкотився Де Гуззман під Хабі Алонсо в центрі поля.

40 хв. Жовта для Де Врея.

42 хв. Інієста розрізним пасом вивів Сілву на побачення з кіпером Нідерландів, але той встиг зреагувати на підступний удар хавбека "Ман Сіті".

44 хв. Робін Ван Персі забиває просто неймовірний гол ! В падінні головою перекинув Касільяса капітан голландців.

45 хв. Команди відправляються на перерву.

46 хв. Другий тайм розпочався!

49 хв. Підопічні Дель Боске продовжують володіти м'ячем.

53 хв. ГООООЛ! Арьєн Роббен накрутив двох центральних захисників піренейців і розстріляв ворота Касільяса!

56 хв. Гравці збірної Нідерландів на куражі продовжують атакувати. Дель Боске потрібно щось змінювати.

60 хв. Ван Персі потужно пробиває у перекладину з правої ноги!

62 хв. Наставники обох команд провели заміни.

У Іспанії Торрес та Педро змінюють Дієго Косту та Хабі Алонсо, а у Голландії Вейналдум вийшов замість Де Гуззмана.

65 хв. Третій м'яч у воротах Касільяса! Де Врей!

67 хв. Давід Сілва добиває м'яч у ворота голландців після удару Педро, але був у явному положенні поза грою іспанець.

69 хв. Жовта для Касільяса.

72 хв. Що творять голландці ! Ван Персі забиває четвертий м'яч ! Відверта помилка Касільяса.

75 хв. Серхіо Рамос пробиває зі штрафного повз ворота.

77 хв. Велтман виходить замість Де Врея.

79 хв. Останню заміну проводить Дель Боске. Фабрегас виходить замість Давіда Сільви.

80 хв. Героя сьогоднішнього матчу Робіна Ван Персі змінює київський "динамівець" Джермейн Ленс.

81 хв. Роббен робить дубль і вколочує п'ятий м'яч у ворота іспанців. Неймовірну гру показують сьогодні голландці!

83 хв. Кутовий заробили іспанці, але не змогли витиснути з нього нічого путнього.

86 хв. Підопічні Ван Гаала намагаються забити шостий м'яч, але Касілья раз за разом рятує свою команду на останньому рубежі.

90 хв. Фернандо Торрес міг забивати у порожні ворота, але дуже довго думав і не втратив момент.

Все! Неймовірні Нідерланди знищують чинних чемпіонів світу 1-5. Чи хтось міг у таке повірити перед початком поєдинку?