Футбол онлайн: ЧС-2022 ЧС-2014. Неймовірна гра Алжиру, супер чвертьфінал Німеччина-Франція
ЧС-2022 → ЧС-2014. Неймовірна гра Алжиру, супер чвертьфінал Німеччина-Франція

ЧС-2014. Неймовірна гра Алжиру, супер чвертьфінал Німеччина-Франція

• ЧС-2022
  • Перегляди: 1996

На ЧС-2014 вже визначились 3 із 4-х пар чвертьфіналів. Франція і Німеччина пройшли учора африканські колективи, проте не без проблем. Німеччині довелось грати з Алжиром в овертаймі, а Франція забила перший гол Нігерії лише на 68 хвилині. Проте вже у чвертьфіналі Франція і Німеччина будуть визначати сильнішого.

Героєм матчу проти Нігерії став хавбек "Ювентуса" Поль Погба, який відкрив рахунок у матчі на 68 хвилині. Збірна Франції залишає дуже позитивне враження на Мундіалі і українцям тим і приємніше від того, що наша збірна вилетіла не від найслабшої команди на ЧС-2014. Що стосується Нігерії, то на сьогодні ця збірна показала свій максимум.

ЧС-2014
1/8 фіналу

Франція - Нігерія - 2:0
Голи: Погба, 78; Йобо (аг), 90+1

У нічному матчі збірна Німеччини повинна було розгромлювати скромний Алжир. Але як показав вчорашній матч, на цьому ЧС не можна недооцінювати навіть найскромніші колективи. Алжир 92 хвилини тримав рахунок 0:0, при цьому мавши дуже багато моментів аби забити.

Чого вартий момент із Нойером, якому довелось грати лівого захисника, щоб не дати алжирцям забити.

Героєм матчу став хавбек "Челсі" Андре Шюррле. Саме він після пасу Томаса Мюллера забив п'яткою.

Проте Алжир зумів також відзначитись... Як результат, Алжир на рівні із Коста-Рикою є головними відкриттями ЧС-2014.