ЧС-2022 → ЧС-2014. Бразилія - Хорватія - 3:1 ОНЛАЙН

ЧС-2014. Бразилія - Хорватія - 3:1 ОНЛАЙН

• ЧС-2022
  • Перегляди: 3386

Текстова трансляція стартового поєдинку ЧС-2014.

Доброго вечора, шановні глядачі. Сьогодні матч з вами дивитимусь я, Орест Дмитрасевич.

Стали відомі склади Бразилії та Хорватії в стартовому матчі ЧС 2014

Бразилія: Жуліо Сезар - Марсело, Давид Луїс, Тьяго Сілва, Дані Алвес - Пауліна, Луїс Густаво - Оскар - Неймар, Халк, Фред

Хорватія: Плетікоса - Срна, Чорлука, Ловрен, Врсалько - Модріч, Ракітіч, Перішич, Брозович - Оліч, Йелавич

Матч розпочався!

4 хв. Перше порушення правил. Ведран Чорлука не за правилами зустрів Халка на лівому фланзі атаки бразильців.

7 хв. Який небезпечний момент! Івіца Оліч міг виводити свою команду вперед, але удар ветерана головою виявився неточним.

10 хв. Кутовий подавали бразильці, але захисники хорватської команди винесли м'яч.

11 хв.ГООООЛ! Хорватія виходить вперед! Марсело забиває у свої ворота! 0-1!

15 хв. Неймар пробив, але потрапив у захисника збірної Хорватії.

18 хв. Оскар подавав з правого флангу - кутовий. Плетікоса забирає м'яч після подачі з кута поля.

20 хв. Класну атаку провели гості по правому фланзі, але ніхто не зміг замкнути подачу.

23 хв. Супер сейв кіпера хорватів! Оскар пробивав лівою ногою з лінії штрафного майданчика, але Стіпе Плетікоса виручив свою команду.

26 хв. Жовта картка для Неймара. Відмахнувся бразилець ліктем.

28 хв. ГОООЛ! Неймар зрівнює рахунок!

32 хв. Кутовий подавав Неймар - м'яч опинився в руках Плетікоси.

35 хв. Впевненіше стали почуватись господарі після того як зрівняли рахунок.

38 хв. Неймар класно обіграв Ракітіча, але той дограв епізод до кінця і і відібрав м'яч в Халка.

40 хв. Дуже небезпечний штрафний пробиватимуть бразильці.

41 хв. Неймар потрапив у стінку - черговий кутовий для підопічних Сколарі.

44 хв. Тиснуть бразильці, але оборона збірної Хорватії у першому таймі діє практично без збоїв.

45 хв. Команди відправляються на перерву. Зустрінемось через 15 хвилин!

46 хв. Гравці повертаються на поле! Другий тайм!

47 хв. Дуже активно розпочали команди, але без небезпеки біля воріт обох кіперів.

49 хв. Штрафний заробили бразильці біля кутового прапорця. Чорлука вибиває м'яч після подачі Неймара.

52 хв. Хорвати непогано контролюють м'яч у центрі поля.

54 хв. Оліч прострілював з лівого флангу - Сілва на місці.

57 хв. Дані Алвес віддавав довгу передачу на партнера - Плетікоса забирає м'яч.

60 хв. Ковачіч йде з поля, Брозовіч виходить. Перша заміна в матчі.

63 хв. Відповідь від Сколарі. Ернанес замість Пауліньйо.

65 хв. Жовта картка для Ведрана Чорлуки! Дуже грубо підкотився хорват під Неймара.

67 хв. Небезпечно пробив Дані Алвес зі штрафного, але вище воріт.

68 хв. На полі з'являється гравець "Шахтаря" Бернард. Для Халка гра завершилась.

69 хв. Пенальті у ворота Плетікоси призначає японський арбітр!

70 хв. Дубль робить Неймар! Кіпер хорватів відбиває м'яч, але прямо у сітку воріт.

75 хв. Небезпечно! Давід Луїз міг заносити м'яч у ворота, але з лінії воротарського майданчика пробив вище воріт!

78 хв. Ребіч змінює Йелавіча. Заміна по позиції від коуча Хорватії.

82 хв. М'яч опиняється у воротах бразильців, але суддя раніше зафіксував порушення в атаці.

85 хв. Знову фолять в атаці хорвати.

87 хв. Попередження для Луїса Густаво за порушення в центрі поля.

88 хв. Герой матчу Неймар йде з поля - Рамірес виходить замість нього.

90 хв. Огоо! Неймовірна реакція Жуліо Сезара після удару Перішича.

91 хв. Не забиваєш ти - забивають тобі. Оскар ставить крапку в матчі. 3-1!

Все! Підопічні Сколарі перемагають на класі.

Дякуємо, що були з нами. До наступних зустрічей!