Футбол онлайн: Блоги Курйоз: Арбітр матчу примудрився за п'ять хвилин показати п'ять червоних карток
Блоги → Курйоз: Арбітр матчу примудрився за п'ять хвилин показати п'ять червоних карток

Курйоз: Арбітр матчу примудрився за п'ять хвилин показати п'ять червоних карток

• Блоги
  • Перегляди: 3406

У матчі п'ятого туру чемпіонату Перу арбітр зустрічі "Альянсу Ліма" - "Реал Гарсіласо" Рамон Бланко в кінцівці зустрічі показав господарям п'ять червоних карток.

На 86-й хвилині був вилучений Габріель Коста, після чого за суперечки з суддею поле покинув наставник столичної команди Гільєрмо Сангінетті. У час, що залишився ще троє гравців "Альянси" побачили перед собою "червоне світло". Зустріч завершилася перемогою гостей з рахунком 1: 0.

Суддівство викликало масові заворушення на трибунах. Арбітр покидав стадіон у супроводі поліцейського ескорту.

Зауважимо, асоціація професійних суддів Перу позитивно оцінила роботу Рамона Бланко.