Футбол онлайн: Ліга Чемпіонів Денні Уелбек: В останній раз я робив хет-трик у матчі за молодіжну команду "МЮ"
Ліга Чемпіонів → Денні Уелбек: В останній раз я робив хет-трик у матчі за молодіжну команду "МЮ"

Денні Уелбек: В останній раз я робив хет-трик у матчі за молодіжну команду "МЮ"

Форвард "Арсеналу" Денні Уелбек поділився емоціями від хет-трику у ворота "Галатасарая" у матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів (4:1).

"Я забув взяти м'яч! Гаразд, зроблю це потім.

В останній раз я робив хет-трик у матчі за молодіжну команду "МЮ". Я намагаюся забивати голи, намагаюся виходити на потрібні позиції, і це дає результат", - сказав Уелбек.

23-річний нападник у першому таймі оформив дубль протягом восьми хвилин, а на 52-й хвилині він оформив хет-трик.

Зазначимо, що Уелбек став третім гравцем лондонців, який оформив хет-трик у матчі Ліги чемпіонів. Раніше це вдавалося Тьєррі Анрі і Нікласу Бендтнеру.