Футбол онлайн: Ліга Чемпіонів "Ювентус" переграє "Боруссію", "Барса" - "Ман.Сіті" (+ВІДЕО)
Ліга Чемпіонів → "Ювентус" переграє "Боруссію", "Барса" - "Ман.Сіті" (+ВІДЕО)

"Ювентус" переграє "Боруссію", "Барса" - "Ман.Сіті" (+ВІДЕО)

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА у вівторок, 24 лютого, дортмундська "Боруссія" поступилася в Турині місцевим "Ювентусу" - 1:2.

Всі м'ячі були забиті в першому таймі. У господарів відзначилися Карлос Тевес і Альберто Мората. Гол атакуючого півзахисника дортмундців Марко Ройса, зберіг для німецького клубу високі шанси на вихід у наступний етап плей-офф за підсумками двоматчевого протистояння.

Ліга чемпіонів
1/8 фіналу. Перший матч

"Ювентус" - "Боруссія" Д - 2:1
Гол: Тевез, 13, Мората, 43 - Ройс, 18

У другому матчі ігрового дня іспанська "Барселона" в Манчестері з таким же рахунком обіграла місцевий "Манчестер Сіті". У гостей дублем відзначився Луїс Суарес, відповідь гол господарів на рахунку Серхіо Агуеро. При цьому один з кращих футболістів світу аргентинець Ліонель Мессі, який виступає за іспанський клуб, на останній хвилині доданого часу ще й не реалізував пенальті.

"Ман Сіті" - "Барселона" - 1:2
Гол: Агуеро, 69 - Суарес, 16, 30

Нагадаємо, поєдиноки у відповідь відбудуться 18 березня.