Ліга Чемпіонів, Прем'єр-ліга України → Де Дзербі - про розгром від "Реала"

Де Дзербі - про розгром від "Реала"

Наставник "Шахтаря" Роберто Де Дзербі поділився враженнями від поразки "гірників" в матчі з "Реалом" (0:5). Повідомляє Футбол газета.

"Це не найжахливіша поразка в моїй кар'єрі. Насправді, я повинен приймати рішення, як грає моя команда, ще до початку матчу. Іноді для тренерів виникають такі ситуації, коли можна і програти. Але я думаю, що моя команда намагалася показати свій футбол.

У першому таймі ми навіть непогано грали. Звичайно, були ситуація, коли ми пропустили перший гол. Бензема був в чистому офсайді. Це неправильне правило, за яким зарахували цей гол. У другому таймі "Реал" забив другий гол, матч став набагато складнішим для нас.

Не хочу говорити про першому голі, "Реал" грав дуже добре. Коли "Реал" грає, як "Реал" суперникам складно. Але ви питаєте перший гол, ми бачили схожий гол у матчі Франція - Іспанія. Якби не Мбаппе, а тут - якби не Бензема, навіщо Кривцов грав би саме так? Це неправильне правило", - сказав італійський фахівець в ефірі клубного ютуб каналу "гірників".