Ліга Чемпіонів → Експерт: Луческу програв кінцівку гри з "Ференцварошем"

Експерт: Луческу програв кінцівку гри з "Ференцварошем"

Відомий футбольний експерт В'ячеслав Заховайло поділився враженнями від поєдинку "Ференцвароша" і "Динамо"(2:2) в Лізі чемпіонів. Повідомляє Футбол газета.

"Таку перевагу перетворити в нічию. Це треба вміти. У команди Реброва спочатку нічого не ладилося. Вертикальні передачі Блажіча були прочитані ще до гри. Угорці в першому таймі практично не зуміли добиратися до фінальної чверть поля. Звичайно, Станіславович задумував зіграти широко в атаці, сподіваючись на швидкісні якості гравців. Але не те пальто, креативу і майстерності з пасом в фінальну чверть у угорців не вистачило. А що Динамо»? У першому таймі розвідка, шляхом перших же позиційних атак показали, угорців можна обігравати, що в принципі і сталося.

Другий тайм кияни почали з ветеранського контролю. М'яч тримався, і ніхто нікуди не поспішав. Мене потягнуло на сон, думав, Бобик здох. Мене розбудив Караваєв, який з незрозумілих причин кинув свого гравця в штрафній і почав зміщуватися у фланг, при цьому Попов взагалі не відреагував і не взяв його відразу ж під контроль - 2:1. Я дістав попкорн, згадав Хацкевича, і Серьога Сидорчук відразу ж відзначився. Разом, я вважаю, що кінцівку програв саме Луческу. Це моя суб'єктивна думка. Заміни не внесли коректив, команда погано відреагувала на видалення. Питання: чому і де був тренер?

P.S. Сергій Станіславович, поясніть будь ласка вашій лінії оборони, що таке відкритий і закритий м'яч. Це я про другий пропущений гол в Ваші ворота", - написав Заховайло у фейсбуці.