Футбол онлайн: Ліга Чемпіонів Експерт: На місці Циганкова я б сказав, що я не футболіст
Ліга Чемпіонів → Експерт: На місці Циганкова я б сказав, що я не футболіст

Експерт: На місці Циганкова я б сказав, що я не футболіст

Експерт каналу "Футбол" Віктор Леоненко висловився про останню гру "Динам" в цьогорічній ЛЧ. Повідомляє Футбол газета.

"Мені гра Бенфіка - Динамо не сподобалася. Бенфіка - фаворит. Команда забиває два голи і починає другий тайм грати від оборони. Баварія, наприклад, кинула грати після 2:0. А тут оборонялися. Так переможці не грають. Жезуш - переляканий тренер.

Я не згоден з Луческу з приводу того, що з сильними командами Динамо грало добре. Добре грали тільки з Баварією другий тайм.

Давайте по грі. На першій хвилині могли пропустити. Яремчук пошкодував. Але через 16 хвилин вже не пошкодував. У нього ще удар не вийшов, коли він забивав.

Промах Циганкова? Я б вийшов і сказав, що не футболіст. У мене таке враження, що він згадав, як треба бити пенальті в Луцьку", - вважає Леоненко.