Ліга Чемпіонів → Емері: Ми втратили силу команди після першого тайму

Емері: Ми втратили силу команди після першого тайму

Головний тренер "Вільярреала" Унаї Емері поділився думками про гру з "Ліверпулем" (2:3) в 1\2 фіналу ЛЧ. Повідомляє Футбол газета.

"Коли ви граєте з цими командами, ви повинні бути близькі до досконалості. Сьогодні ключовим був перший гол, а другий зміцнив нашу віру, але ми повинні були ризикувати. Травма Херарда Морено сильно вплинула на нас, це був важливий момент зустрічі. Після цього нам стало важче. Без Морено ми вже були не тим колективом, що вийшов з перших хвилин.

Я з самого початку говорив, що з Морено ми пресингували дуже близько до штрафного майданчику опонента. Після його заміни це зникло і "Ліверпулю" стало комфортніше. Ми втратили силу команди після першого тайму, справа не в тому, що ми цього не хотіли, а в тому, що підтримати цей рівень було складно. У другому таймі ми нічого не змогли.

Перший гол суперника став переломним. Ми боролися, але нам чогось не вистачило. І ні, я говорю не про епізод з пенальті. Деякі кажуть, що фол був, а деякі, що ні. Що б там не було, арбітр на прийнятному рівні провів матч. Якщо він вважає своє рішення правильним, то ми з ним погоджуємося", - сказав Емері.