Ліга Чемпіонів → Клопп - про перемогу над "Вільярреалом"

Клопп - про перемогу над "Вільярреалом"

Наставник "Ліверпуля" Юрген Клопп поділився враженнями від перемоги над "Вільяерралом" (4:3) в матчі 1\2 фіналу ЛЧ. Повідомляє Футбол газета.

"Не можу ще більше поважати "Вільярреал" за те, як він грав у першому таймі. Я не говорив своїм футболістам, чи здатен суперник продовжувати у тому ж темпі – я казав про футбольні рішення, як ми мали змінити гру, щоб змусити грати у наш футбол.

Весь світ під час перерви думав: "Скоріше буде 3:0, ніж 2:1", – але ми все ще тут. Коли я побачив наші перші пересування у другому таймі, то зрозумів, що ми можемо змінити ситуацію. Але нам все одно потрібно було забити. Це було грандіозно – дещо справді особливе.

Я буду дивитися півфінал. Хто б не вийшов до фіналу, це буде грандіозно. Не те щоб я хотів когось конкретного – хто переможе, той і заслужить прохід далі, тоді ми зустрінемося один з одним у Парижі", - сказав Клопп.