Футбол онлайн: Ліга Чемпіонів Лідер "Реала": Після першого голу "Шахтаря" ми опустили руки
Ліга Чемпіонів → Лідер "Реала": Після першого голу "Шахтаря" ми опустили руки

Лідер "Реала": Після першого голу "Шахтаря" ми опустили руки

Хавбек "Реала" Лука Модріч поділився думками про поразку від "Шахтаря" (2:3) в Лізі чемпіонів. Повідомляє Футбол газета.

"У першому таймі ми не відповідали рівню цього турніру, у другому таймі ми додали, але цього виявилося недостатньо для нічиєї або перемоги.

Безумовно, нам потрібно додавати, сьогодні нам не вистачало впевненості, особливо в першому таймі.

Потрібно рухатися далі, скоро наступний матч, тому у нас немає часу сумувати. У наступних матчах потрібно виступити краще.

Зідан сказав, що ми повинні діяти інтенсивніше і краще, ніж в першому таймі. Думаю, у другому таймі нам це вдалося, ми забили два голи. Тяжка поразка, але ми в будь-якому випадку додамо.

Після першого голу ми опустили руки, втратили впевненість. У другому таймі додали, але цього було недостатньо" - сказав Модріч.