Ліга Чемпіонів → Наставник "Шахтаря" - про перемогу над "Генком"

Наставник "Шахтаря" - про перемогу над "Генком"

Головний тренер "Шахтаря" Роберто Де Дзербі поділився враженнями від перемоги над "Генком" (2:1) в кваліфікації ЛЧ. Повідомляє Футбол газета.

"Мене переповнюють емоції, але я не концентруюся на них. Попереду матчі, в яких ми повинні перемагати.

Степаненко не потрапив до стартового складу, тому що я хотів більше швидкості, але задоволений тим, як він і Патрік вийшли на заміну. Всі разом грати в стартовому складі не можуть.

У нас ще є Тете і Антоніо. Я відчував, що саме ці футболісти найкраще підходять під цей матч.

Ми добре грали в першому таймі, хоча не створили багато моментів і пропустили необов'язковий гол. Іноді поспішали перевести м'яч вперед на наших нападників.

Якщо хочемо пройти далі, то повинні грати потужно всі 90 хвилин. Потрібно покращувати організацію гри, але в цілому - я задоволений тим, як ми провели матч", - сказав Де Дзербі.

Додамо, матч-відповідь між "Шахтарем" і "Генком" відбудеться 10 серпня в Києві.