Ліга Чемпіонів → Заховайло: Закордонні фахівці взяли на олівець Нещерета

Заховайло: Закордонні фахівці взяли на олівець Нещерета

Відомий футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло підбив підсумки матчу "Барселона" - "Динамо" (2:1) в грі 3 туру ЛЧ. Повідомляє Футбол газета.

"Програли. Це погано, але соромитися киянам нема чого. Перші хвилини виглядали гнітюче. На мій погляд, гравці боялися самі себе, занадто багато респекту до суперника. Барса, забивши гол, включила економ-режим. Тир-пир, гра полустоя, не було інтенсивності в грі у іспанців. Динамо почало приходити до тями. І до тридцятій хвилині гравцям Динамо стало ясно, що проти іспанського гранда можна грати.

Хочу відзначити дебют Нещерета - хлопець творив чудеса. Закордонні фахівці взяли його, як то кажуть, на олівець, і в цьому сумнівів немає. Дванадцять сейвів, впевнена гра ногами, і це в його-то віці.

Другий тайм був куди сміливіший. Були моменти у Циганкова і Супряги - не реалізували ... Не пощастило? Відмовки не приймаються! Заміни на семидесятих хвилині зусиллі гру. Забитий гол вселив надію. Багато хто задається питанням, чому Де Пена і Вербич були не в основі? Відповідь, на мій погляд, проста: Динамо чекає принциповий матч проти Шахтаря, і Луческу їх, на мій погляд, приберіг. Та й план на гру у нього був іншим.

І про погане. Гра в підіграванні нашої пари центральних захисників, м'яко кажучи, не впевнена. Бояться взяти на себе відповідальність. Попов сьогодні взяв участь в пропущених м'ячах. В оборонному блоці, на мій смак, відбір м'яча відбувається якось пасивно, це стосується наших півзахисників.

Ну добре, спишемо на молодість", - написав Заховайло у фейсбуці.