Ліга Чемпіонів → Зідан: Ми повинні пишатися тим, що зробили

Зідан: Ми повинні пишатися тим, що зробили

Головний тренер "Реала" Зінедін Зідан поділився думками після матчу-відповіді 1\8 фіналу ЛЧ проти "Ман Сіті"(1:2). Повідомляє Футбол газета.

"Неможливо бути щасливим, коли програєш, але ми також повинні пишатися тим, що зробили. Суперник зіграв дуже добре. Зараз не час шукати виправдання. Ми програли цю гру, але головне - я пишаюся зусиллями, які команда доклала.

Ми програли дві гри, і в кінці кінців суперник заслужив це. У перші 15-20 хвилин було відчуття, що ми не зможемо впоратися з їх пресингом. Але потім грали непогано. У другому таймі, коли ми були на піку, пропустили другий гол.

Що стосується помилок Варана потрібно зберігати спокій! Як і 95% всіх гравців, весь його сезон був вражаючим. І я буду дотримуватися цієї позиції.

Наш сезон вийшов відмінним. Ми не закінчили його на хорошій ноті, але сезон пройшов добре. Ми повинні бути дуже задоволені тим, що зробили", - сказав Зідан.