Копа Америка → Copa America. Агуеро перемагає Уругвай, Парагвай кращий за Ямайку

Copa America. Агуеро перемагає Уругвай, Парагвай кращий за Ямайку

Збірна Аргентини в матчі другого туру групи В на Кубку Америки здобула перемогу над Уругваєм.

Вже на десятій хвилині матчу Аргентина створила небезпечний момент. Хав'єр Пасторе виконав передачу на Анхеля Ді Марію, ьой зрізав кут і пробив по воротах, але Фернандо Муслера врятував свою команду. Незабаром небезпечний удар по воротах завдавав Ліонель Мессі, проте Муслера знову був на місці. Через кілька хвилин був видалений головний тренер збірної Аргентини Херардо Мартіно, який занадто активно висловлював своє невдоволення суддівством. Вирішальним моментом зустрічі стала 56 хвилина матчу.

Збірна Парагваю обіграла команду Ямайки з рахунком 1: 0. Єдиний гол у цій зустрічі на 36-й хвилині забив нападник парагвайців Едгар Бенітес. Форвард "Спартака" Лукас Барріос, який забив важливий гол у минулій зустрічі Парагваю з Аргентиною, на полі не з'явився.