Чемпіонат Англії → Лондонське скандальне дербі (ВІДЕО)

Лондонське скандальне дербі (ВІДЕО)

У центральному матчі всього європейського вікенду Челсі вдома виграв у своїх земляків з Лондона Арсеналу.

Матч на початку ледь не переріс в грандіозний скандал. На 20-й хвилині арбітр повинен був виганяти Гарі Кехілла за грубий підкат проти Алексіса Санчеса, але вердикт - тільки жовта! Жозе Моурінью хотів було обурюватися, з чого взагалі жовта, - і тут сталося те, про що ми говорили і писали - практично бійка між Арсеном Венгером і Моуріньо!

Відносини тренерів загострилися до межі. Футбол відійшов на другий план. Перевага "Челсі" втілилась в красивий сольний прохід Едена Азара, і зароблений пенальті Лорана Косьєльні. Сам постраждалий чітко реалізував вирок. 1:0.

У другому таймі, після удару Уілшера м'яч влучив у руку Фабрегасу, який стелився у підкаті в штрафному майданчику, але пенальті у відповідь суддя не поставив. А потім зіграла краща зв'язка сезону в АПЛ. Сеск довгою передачею знайшов Дієго Косту, а кращий бомбардир чемпіонату Англії спокійно і впевнено перекинув Щесни. 2:0. Венгер знову програв, Моуріньо знову не програв. Все залишається на своїх місцях.

Челсі - Арсенал 2:0

Голи: Азар, 27 (п), Коста, 78