Чемпіонат Англії → МЮ обіграв на виїзді "Шеффілд Юнайтед"

МЮ обіграв на виїзді "Шеффілд Юнайтед"

У Шеффілді завершився матч 13-го туру англійської Прем'єр-Ліги. «Шеффілд Юнайтед» приймав «Манчестер Юнайтед» і поступився (2:3). Повідомляє Футбол газета.

Гості пішли на перерву ведучи в рахунку 2:1, хоча вже на 5-й хвилині поступалися (0:1). Гол в активі Девіда Макголдріка. Манкуніанці відігралися після ударів Маркуса Решфорда і Антоні Марсьяля.

У другому таймі Решфорд оформив дубль зробивши рахунок 3: 1. «Шеффілд» відіграв один м'яч зусиллями все того ж Макголдріка на 87-й хвилині, але піти від поразки не зміг.

«Манчестер Юнайтед» набрав 23 очки і займає 6-е місце в АПЛ. На рахунку «Шеффілд Юнайтед» 1 очко і 20-я позиція.

Шеффілд Юнайтед - МЮ 2:3
Голи: Макголдрік, 5 (1:0), Решфорд, 26 (1:1), Марсьяль, 33 (1:2), Решфорд, 51 (1:3), Макголдрік, 87 (2:3).

Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!