Футбол онлайн: Чемпіонат Англії Раньєрі: Як чемпіон Англії умудрився програти "Міллуоллу"?
Чемпіонат Англії → Раньєрі: Як чемпіон Англії умудрився програти "Міллуоллу"?

Раньєрі: Як чемпіон Англії умудрився програти "Міллуоллу"?

Головний тренер "Лестера" Клаудіо Раньєрі підвів підсумки матчу 1/8 фіналу Кубка Англії проти "Міллуолла" (0: 1).

Повідомляє Футбол газета.

"Я дуже розчарований. Ми добре грали в першому таймі, так собі на початку другого, а коли вони залишилися в меншості, суперник грав краще нас, більш пристрасно. Вони заслужили перемогу.

Коли у нас є реальна можливість пройти в наступний раунд, потрібно перемагати, потрібно демонструвати більше бажання. Я надав гравцям прекрасний шанс.

Після перерви я був задоволений і сказав хлопцям: "Продовжуйте в тому ж дусі, постарайтеся забити, але зіграйте на нуль в обороні, тому що в матчі-відповіді поле, можливо, стануть більш доступними, і у нас буде більше шансів". Але ми програли на останній хвилині.

Ми можемо винести урок. Коли команда третього дивізіону перемагає чемпіона АПЛ, потрібно задати питання, чому так сталося. Ми повинні відреагувати якнайшвидше.

"Лестер" краще, ніж "Міллуолл", але "Міллуолл" заслужили перемогу", - сказав Раньєрі.

Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!