Футбол онлайн: Євро-2024 Матч Сербія-Албанія завершився масовою бійкою гравців (ВІДЕО)
Євро-2024 → Матч Сербія-Албанія завершився масовою бійкою гравців (ВІДЕО)

Матч Сербія-Албанія завершився масовою бійкою гравців (ВІДЕО)

Матч кваліфікаційного раунду Євро-2016 Сербія - Албанія був скасований за рішенням головного арбітра. Формальним приводом до цього послужила бійка футболістів в кінці першого тайму.

За інформацією місцевих ЗМІ, бійка почалась через те, що в VIP-ложі стадіону був заарештований брат албанського прем'єр-міністра Олсі Рама. Він підозрюється в тому, що управляв безпілотником, який і став причиною заворушення на стадіоні.

Бійка між гравцями почалася на 41-й хвилині за рахунку 0:0, коли на поле сербського стадіону вилетів безпілотник, керований, по всій видимості, одним з уболівальників албанської команди. До літаючого дрону був прикріплений албанський прапор і сербський захисник Стефан Митрович спробував зірвати його, після чого на полі спалахнула бійка.

У бійці взяли участь не тільки футболісти обох команд, що перебували на полі, але також запасні гравці і представники тренерських штабів. Деякі з учасників бійки використовували підручні предмети, в тому числі і пластикові стільці, загалом, албанським гравцям довелось тікати зі стадіону.