Ліга Європи → Хацкевич прокоментував нічию проти "Лаціо"

Хацкевич прокоментував нічию проти "Лаціо"

Головний тренер київського "Динамо" Олександр Хацкевич відповів на питання журналістів після матчу проти "Лаціо" (2:2). Повідомляє Футбол газета.

"Сьогодні ми зіграли тільки перший тайм. Результат нас задовольнив. Фрагментами ми добре контролювали м'яч і виходили в атаку. Хачеріді? У нас є медичний контроль, також ми враховуємо психологічний стан футболіста. Тому я вирішив, що в парі з Кадаром буде грати Бурда.

Вихід Шапаренка в основі замість Шепелєва? Шепелев молодий хлопець. Є питання по його грі.

У Мораеса після гри з "Зорею" була застуда. Вийшов Бесєдін та зіграв на досить високому рівні. Те, що від нього і було потрібно.

Поведінка Гармаша? Є така передача - "No comments". Ми розберемося всередині колективу, хоча з ним важко. Він повинен в першу чергу розібратися в собі і зрозуміти, що він грає в команді.

Матч проти "Вереса"? Подивимося, в якому стані будуть футболісти. Рішення за складом приймемо в день матчу чемпіонату України.

Чи буде матч-відповідь найважчим для мене на тренерському містку киян? Чим далі ми проходимо в Лізі Європи, тим гідніші суперники. Але у нас буде перевага за рахунок підтримки наших уболівальників на домашньому стадіоні.

Стійка в кінці матчу? Ми розберемо цей епізод. Вам з верху видно трохи по-іншому. Ми ж у кромки поля бачили іншу картину. Можу сказати, що в чемпіонаті нам таких матчів не вистачає, коли гра йде на високих швидкостях. Суперник чинив на нас сильний тиск, їм потрібно було вигравати.

Звичайно, ми працювали над цими елементами на зборах. Над компактністю гри в обороні і центральній зоні. На перший тайм у нас в цьому плані була цілеспрямована підготовка, тому що в чемпіонаті ми більше працюємо з м'ячем. У нас там інші завдання. У нас були помилки. Без них нічого не буває, але грою команди як в обороні, так і в атаці я задоволений.

Перед кожним матчем я говори хлопцям, що поки не почалася гра, шанс у кожної команди 50 на 50. Все одно все буде вирішуватися в Києві", - сказав Хацкевич на післяматчевій прес-конференції.