Ліга Європи, Прем'єр-ліга України → Хавбек "Арсенала": В мене багато друзів в Україні та Полтаві

Хавбек "Арсенала": В мене багато друзів в Україні та Полтаві

Гравець "канонірів" пам'ятає період, проведений в Україні.

Півзахисник лондонського "Арсенала" Генріх Мхітарян поділився думками стосовно матчу проти полтавської "Ворскли" (4:2). Повідомляє Футбол газета.

"Це була важлива перемога. Було трохи важко в першому таймі, але, на щастя, ми забили перед перервою. У другому таймі стало простіше, тому що "Ворскла" почала грати в футбол, володіти м'ячем, атакувати.

У мене є друзі в Україні та Полтаві, зокрема, але на час гри я про це забув. Тепер ж ми можемо сісти разом і поговорити один з одним", - прокоментував лідер збірної Вірменії в коментарі Mirror.

Нагадаємо, Мхітарян раніше виступав в Україні зЦікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета! а донецький "Металург" та "Шахтар".