Футбол онлайн: Ліга Європи Хавбек "Зорі": У нас було багато моментів в грі з "Брагою"
Ліга Європи → Хавбек "Зорі": У нас було багато моментів в грі з "Брагою"

Хавбек "Зорі": У нас було багато моментів в грі з "Брагою"

Півзахисник "Зорі" Дмитро Іванисеня висловився про поразку своєї команди в матчі Ліги Європи з "Брагою" (1:2). Повідомляє Футбол газета.

"Була зона, відразу просив пас під удар, знав, що буду бити в дальній кут. Шкода, що тільки в кінці вдалося. У нас було багато моментів, в першому таймі було два стовідсоткових.

Якби ми під кінець першого тайму забили або хоча б в перші 15 хвилин другого, ми б перевернули гру, була б інтрига до останніх хвилин. "Брага" точно з перемогою б не поїхала.

Коли приходять люди - це зовсім інша атмосфера і емоції. Хочеться, щоб більшого відсотку дозволяли відвідувати матчі. Але є спеціальні органи, які стежать за ситуацією в країні. Вони дозволили заповнити на 15% - ми і цьому раді", - сказав Іванисеня.