Футбол онлайн: Ліга Європи Лалатовіч: Славія заслужила на цю перемогу
Ліга Європи → Лалатовіч: Славія заслужила на цю перемогу

Лалатовіч: Славія заслужила на цю перемогу

Головний тренер "Зорі" Ненад Лалатовіч прокоментував поразку від "Славії" (0:2) в кваліфікації Ліги Європи. Повідомляє Футбол газета.

"Спочатку хочу привітати всіх українців із Днем Незалежності України! Стосовно гри – цю перемогу Славія заслужила. Були декілька хороших моментів для реалізації у суперника у першому таймі, але наш голкіпер, незважаючи на програш, був найкращім гравцем сьогодні. На жаль, у нас у складі не було Русина, Бутка, Данченка, а це хлопці з основи, які завжди нам допомагають. Команда виклалася на максимум своїх сил. Нелегко було грати після 2-х днів подорожі, це морально та фізично вимотує. У першій половині зустрічі у нас, на жаль, не створювалися моменти. В другій половині вони були, але ж ми їх не реалізували.

Коли Славія зробила зміну, вийшов високий нападник, то настанова для гравців була грати з ним якомога ближче. Були гарні моменти, як від Алефіренка, так і від Мічіна, хлопці намагалися завершити можливості, але не судилося. У суперника були яскраві моменти, також забили нам зі стандарту. Славія наприкінці поєдинку показала свою силу, вони працювали нарівні з нами на полі, але змогли на 90+ хвилині забити ще м’яч. Там, де суперник міг забивати, вони не забили, а там, де голу могло не бути – забили. Все ж таки дякуємо нашим гравцям, вони сьогодні показали свій максимум, повертаємося до України та поновлюємо тренування", - сказав Лалатовіч.